Uczestnicy konkursu - "Zwyczaje, obrzędy i tradycje w Polsce"

    W konkursie wzięło udział 77 szkół o łącznej liczbie 623 uczestników.

  1. Społeczne Gimnazjum w Żarach:
    Martyna Egiert
  2. Świetlica Opiekuńczo-Wychowawcza Wsparcia Rodzinnego w Grodkowie:
    Dominika Kubiesa
    Adam Konior
    Izabela Konior
    Dominika Glinkowska
    Patrycja Korzeniowska
    Justyna Tudyka
    Paulina Gortowska
    Justyna Majka
    Magdalena Kałwa
    Karolina Borska
    Elżbieta Dabioch
  3. Koło Plastyczne przy internacie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gnieźnie:
    Daniel Czauka
    Sebastian Kamiński
  4. Szkoła Podstawowa nr 137 w Łodzi:
    Małgorzata Antczak
  5. Szkoła Podstawowa w Starej Kakawie:
    Aleksandra Hełka
    Daria Basior
  6. Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Kazimierzu Biskupim:
    Kamila Budzińska
  7. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza “Mały Dworek” w Łaszczynie:
    Magdalena Czepik
  8. Zespół Szkół im.Polskich Noblistów w Nowym Folwarku:
    Michał Woźniak
    Weronika Sobczak
    Lilianna Hamerska
    Kamil Swancar
    Adrian Bagrowski
    Jowita Jędrzejczak
    Weronika Juchacz
    Jenny Hulewicz
    Martyna Nawrocik
    Wioletta Kremser
    Marta Kamińska
    Kacper Szternel
    Daniel Stolarek
    Damian Staniszewski
    Ewelina Wojtczak
    Ilona Piaseczna
    Monika Krawczyk
    Sylwia Rybacka
    Michał Borczuch
    Dominika Michalak
    Adrian Przybylski
    Marcin Lasecki
    Marta Markiewicz
    Kinga Kwiatkowska
    Dawid Szumigała
    Krzysztof Dachowski
    Justyna Stepaniak
    Natalia Szalbierz
    Piotr Strychalski
    Natalia Mikołajczyk
    Miłosz Grajek
    Marlena Bartkowiak
    Dominik Chromiński
    Zosia Adamczak
    Sławomir Krawczyk
    Daniel Drapikowski
    Angelika Ignaszak
    Jagoda Koska
  9. Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu:
    Julia May
    Liliana Mamet
    Martyna Wieczorek
    Stanisław Jafor
    Angelika Hypka
  10. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu:
    Martyna Kubiak
    Kuba Gajowiecki
    Julia Kowalewska
    Jagoda Zielonka
    Jakub Dzierzgowski
    Wiktoria Piaskowska
    Mateusz Mańko
    Kornel Kiernicki
    Kamil Szóstak
    Zuzanna Tustanowska
    Wiktoria Błońska
    Weronika Badach
    Dawid Storczyk
    Ewa Michalak
    Oliwia Chudyńska
    Aleksandra Raźna
  11. Gimnazjum nr 3 im. Ignacego Krasickiego w Skierniewicach:
    Patrycja Dudzińska
    Urszula Czupryńska
  12. Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID w Elblągu:
    Natalia Konopko
    Emilia Konopko
    Przemek Kozłowski
    Mateusz Cywiński
    Natalia Wojnisz
    Piotr Sobczyński
    Karolina Grzesiuk
    Magdalena Stoff
    Kuba Dorszewski
    Karolina Święcka
    Magdalena Wierzchowska
    Monika Rogińska
    Aleksandra Mańska
  13. Zespół Szkół Publicznych w Kowalewie:
    Agnieszka Mtłoka
  14. Zespół Szkół w Gościejewie:
    Justyna Wołczyńska
    Patrycja Pasz
    Marta Koplin
  15. Publiczne Gimnazjum im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Mrzeżynie:
    Mateusz Stencel
    Paulina Przybylska
    Jakub Hodery
    Rafał Kozłowski
  16. Gimnazjum nr 4 im. Polskich Noblistów w Gnieźnie:
    Karolina Dąderska
    Bogna Grzybowska
    Roksana Lemańska
    Sylwia Surman
    Robert Kubicki
    Weronika Stochmal
    Katarzyna Grajkowska
    Zuzanna Banicka
    Piotr Wróblewski
    Jagoda Bukowska
    Paulina Popek
    Łukasz Jalowski
    Anna Słomka
  17. Zespł Szkół; Gimnazjum nr 1 im.UNICEF w Obornikach:
    Natalia Franckowska
    Patrycja Nowak
    Marta Majkowska
  18. Szkoła Podstawowa nr 69 im.Jarogniewa Drwęskiego w Poznaniu:
    Angelika Frątczak
    Anna Karpińska
    Julia Rybarczyk
  19. Szkoła Podstawowa K.T.E 23-210 w Kraśniku:
    Maja Machulak
    Karol Bigosiński
    Julia Wieczorek
    Kasia Michalczyk
  20. Szkoła Podstawowa nr 20 im.Stefana Batorego w Poznaniu:
    Jędrzej Zawodni
    Paulina Laurentowska
    Magdalena Śłowińska
    Dominika Templewicz
    Joanna Dudkowska
    Małgorzata Słowińska
    Filip Kwiatkowski
    Iga Kosiorek
    Marta Wdowiak
  21. Gimnazjum nr 57 w Poznaniu:
    Magdalena Skrzypczak
    Dominika Pera
    Jakub Rezler
    Witold Stachowiak
  22. Szkoła Podstawowa nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu:
    Kaja Kwaśny
    Alicja Tadeuszewska
    Dominika Pasełek
    Daria Janyga
    Mikołaj Maćkowiak
    Łukasz Sobczak
    Dorotka Malęgowska
    Zuzanna Piasecka
    Klaudia Wolniewicz
    Magdalena Wieloch
    Wiktoria Nowak
    Olga Pawlak
    Dominik Czubiak
    Inga Dezor
    Nikodem Ludwiczal
    Emilia Szurgot
    Wiktoria Dróbka
    Marcel Leśniak
    Joanna Oblińska
  23. Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie:
    Gabriela Wisiak
    Emilia Iracka
    Adam Włoszek
    Adrian Szczuka
    Wiktoria Jakubusek
    Paulina Paplińska
    Mateusz Mazurek
    Maciej Gałan
    Jakub Adamczyk
    Kamila Królik
    Martyna Sadurska
    Konrad Delekta
    Magdalena Filipek
    Izabella Siemon
    Maciek Młynarczyk
    Kamil Goncikowski
    Adrian Włodek
    Adrianna Pływacz
    Natalia Statuje
    Paweł Ukalski
    Kamila Artyszko
    Sandra Zyśk
    Alicja Koguć
    Anna Abramek
  24. Zespół Szkół im. A.Mickiewicza; Gimnazjum nr 2 w Bielsku Podlaskim:
    Aleksandra Breńko
    Dariusz Krasowski
    Mateusz Romańczuk
    Barbara Abramczuk
    Aneta Karpuk
    Wioleta Kruk
    Magdalena Sawoniuk
  25. Zespół Szkól Katolickich; Katolicka Szkoła Podstawowa w Bydgoszczy:
    Jan Bereda
    Makary Schmiegel
    Magdalena Sienkowska-Siekiera
    Michał Namysłowski
    Martyna Mazurkiewicz
    Mateusz Marmurowicz
    Oliwia Kuna
    Dawid Molus
    Kacper Poćwiardowski
    Aleksandra Kopińska
    Marta Nowińska
    Jan Szkolnicki
    Cyprian Nowicki
  26. Wrzesiński Ośrodek Kultury:
    Monika Wietrzyńska
    Weronika Kulesza
    Nina Przybylska
    Karolina Przybylska
  27. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Gnieźnie:
    Michał Kaczmarek
    Łukasz Urbański
    Paulina Szymankiewicz
    Igor Szarzyński
    Jan Zioła
    Magdalena Tomaszewska
    Dominik Kuchowicz
    Wojciech Fiut
    Łukasz Rosiński
    Piotr Urbański
    Dorota Sikorska
  28. Zespół Szkół im. Ks. J.Górszczyka w Pisarzowej:
    Bartłomiej Krzewina
    Mikołaj Kryzia
    Agnieszka Rosiek
    Magdalena Ryś
    Paulina Górska
    Sylwia Serafin
    Monika Woźniak
    Klaudia Górszczyk
  29. Szkoła Podstawowa nr 77 w Poznaniu:
    Marzena Wasik
    Marta Krawczyńska
    Jeremi Olejnik
    Patryk Piwko
    Sonia Kucharczyk
    Adrianna Genke
    Paulina Ciemniecka
    Aleksander Kwoczala
    Patrycja Maciejewska
    Marcelina Połczyńska
    Dominika Błaszczyk
    Zuzanna Pogorzelczyk
    Adrian Sobkowiak
    Jan Kaczmarek
    Blanka Bogdańska
    Maciej Frąckowiak
    Adrianna Kłopocka
    Katarzyna Kolendowicz
    Klaudia Lewoczko
    Inga Olejnik
    Sandra Tocka
    Aleksandra Luty
    Jakub Żerowski
  30. Zespół Placówek Specjalnych w Szerzawach:
    Paweł Glanc
    Dawid Wasiołek
    Łukasz Glanc
    Paulina Konopińska
    Sebastian Kowynia
  31. Zespół Szkół w Pawłowicach:
    Julia Oleszak
    Wiktoria Dolacińska
    Ewa Dolacińska
    Weronika Baksalary
    Małgorzata Kubiak
    Jakub Wieland
    Barbara Oleszak
    Wiktoria Adamczak
  32. Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu:
    Julia Walińska
    Julia Czarnecka
    Gabriela Syposz
    Gabriela Gęborek
    Magdalena Barańska
    Olga Szewczuwianiec
  33. Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi:
    Kamil Oleś
    Radek Wawrzeniak
    Robert Różycki
    Angela Piwowar
    Aleksandra Domagała
    Sara Organka
    Dawid Dominiak
    Sandra Wismont
    Agata Gruszczyńska
    Julia Mierzejewska
  34. Zespół Szkół w Miasteczku Krajeńskim:
    Jakub Zawistowski
    Klaudia Jabłońska
    Marta Lutka
    Zbigniew Jasta
    Samanta Jahns
    Bartłomiej Lewicz
    Magdalena Jasińska
    Karolina Speier
    Kamila Sioda
    Ewa Budnik
    Katarzyna Osowska
    Magdalena Dzierska
    Aneta Jędrzejak
    Adrian Antkiewicz
    Klaudia Ligenza
    Justyna Koziarska
    Patrycja Niedźwiadek
    Kinga Miterka
    Dominika Migdalczyk
    Sylwia Martenka
    Przemysław Kufel
    Aleksandra Borkowska
    Justyna Dawidowicz
    Barbara Raczkowska
    Dominika Pokora
    Łukasz Graczkowski
    Martyna Lachele
    Klaudia Stępowska
    Oskar Kowalczuk
  35. Szkoła Podstawowa w Starej Wsi (woj. śląskie):
    Julia Zgub; 12
  36. Szkoła Podstawowa w Łopiennie:
    Łukasz Zawal
    Norbert Woźniak
    Julia Chojnacka
  37. Gminny Ośrodek Kultury w Damasławku:
    Dominika Łuczak
  38. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej:
    Bartłomiej Kubas
    Dominika Świderska
    Kinga Polak
    Wiktoria Pazdro
    Justyna Niewiadomska
    Wojciech Jasicki
    Wioletta Szczęch
  39. Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Kaźmierzu:
    Karolina Łopata
    Jakub Andrzejewski
    Julia Toboła
    Kinga Piechota
    Dominika Stachowiak
    Aleksandra Wasilewska
    Karolina Robak
  40. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Wojciecha w Gnieźnie:
    Karol Dominiczak
    Grzegorz Ratajczak
    Przemysław Przybył
    Władysław Mazuz
    Tania Szulga
    Ola Zelinska
    Iwan Kucharenko
    Daria Zabolotna
    Tanił Zakorczennyj
    Iva Kuklik
  41. Szkoła Podstawowa nr 52 w Poznaniu:
    Alicja Stiller
    Julia Stiller
    Małgorzata Tomczyk
    Marysia Mazurek
    Karolina Wasilewska
  42. Zespół Szkół w Otorowie:
    Martyna Rybka
    Anna Kwaśniewicz
    Elżbieta Zastróżna
    Joanna Felisiak
    Maciej Gładysz
    Radosław Gołas
    Jagoda Richert
    Karol Nowak
    Błażej Andrzejewski
    Adrian Leśniak
    Milena Napierała
    Martyna Batura
    Klaudia Błajet
    Klaudia Kufel
    Radosław Michalski
    Aneta Piatnica
    Wiktoria Woźniak
    Angelika Musiak
    Tomasz Gołaś
    Kalina Kurzeja
    Dominika Kałek
    Ewelina Waskowiak
    Zuzanna Walkowiak
    Joanna Wachowiak
    Angelika Agacińska
    Dominika Górna
    Radosław Wachowiak
  43. Zespół Szkół im.M. Jackowskiego we Wronczynie:
    Natalia Pikińska
    Weronika Drożyńska
    Anita Dolata
    Daria Pytlewska
    Wojciech Kromólski
    Krystian Nolberczak
    Wojciech Tracz
    Aneta Szuba
  44. Szkoła Podstawowa nr 36 w Tychach:
    Klaudia Ćwiklińska
    Anka Ormian
    Julia Wójcik
    Piotr Czosnyka
    Lila Zaręba
    Nikola Chamera
    Aga Madej
    Oliwia Wężycka
  45. Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Racocie:
    Ewelina Matuszkowiak
    Natalia Matyja
    Dominika Smolarek
    Agnieszka Ruskowiak
    Marek Kowalczyk
    Weronika Mądra
    Kamila Lajszner
    Magdalena Poprawa
    Karolina Matuszewska
  46. Zespół Szkół w Święciechowie:
    Emilia Śliwińska
    Dominika Wawrzyniak
    Mikołaj Wichłacz
    Przemysław Zamelski
  47. Szkoła Podstawowa w Broczynie:
    Kornelia Gajewska
    Karolina Kucal
    Sara Kocun
    Magdalena Kołosowska
    Edyta Szmyt
    Dorota Szmyt
    Angelika Lelińska
  48. Szkoła Podstawowa nr 55 w Poznaniu:
    Weronika Postaremczak
    Barbara Grzesik
    Paweł Rybicki
    Agnieszka Korytowska
  49. Zespół Szkół w Buczu:
    Karolina Pawłowska
    Karolina Pawłowska
    Oliwia Tajchert
    Mikołaj Skorupski
    Dawid Piotrowski
    Piotr Wróblewski
    Marta Jęsiek
    Bernadetta Łakoma
    Jakub Jędrzychowski
    Patryk Stopa
    Sebastian Majorczyk
    Mikołaj Maciejewski
    Lidia Walkowiak
    Wiktoria Flieger
    Kinga Pudliszewska
    Julita Kaczmarek
    Kamil Florczak
    Piotr Lewandowski
    Julia Olejniczak
    Damian Olbiński
    Adam Wróblewski
    Patrycja Kostrzewa
    Natalia Szymanowska
    Dominika Olejniczak
    Eliza Marach
    Aleksandra Bota
  50. Zespół Szkół nr 27; Szkoła Podstawowa nr 64 w Bydgoszczy:
    Weronika Zaremba
    Katarzyna Janicka
    Paulina Leńska
    Michał Berent
    Jędrzej Kopiszka
    Dawid Grzesiak
    Aleksandra Ćwik
    Dariusz Witkowski
    Piotr Augustynowicz
    Weronika Holak
  51. Szkoła Podstawowa w Manieczkach:
    Julia Skiera
    Wojtek Snowacki
    Marta Matczak
    Klaudia Szymkowiak
    Piotr Dudziak
    Weronika Klemenczak
    Tomasz Tomaszewski
    Weronika Cyplik
    Jakub Leśniczak
    Kacper Tama
    Zuzanna Szymańska
    Zuzanna Skiera
    Hubert Woźniak
    Anna Woźniak
    Angelika Owczarz
    Marta Jenczak
    Radosław Adamczyk
    Szymon Borowiak
    Mikołaj Matuszczak
    Szymon Bartkowiak
    Renata Bendzińska
    Mateusz Idziak
    Piotr Wojtkowiak
    Julia Kowalska
    Kacper Majchrzycki
    Jakub Michałowski
    Julia Kropacz
    Jakub Racewicz
    Konstancja Wichłacz
    Hubert Flaczyński
    Kamila Domin
    Gabryjela Szymańska
    Paulina Balewska
    Patryk Nowak
    Wojciech Wojtkowiak
  52. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie:
    Paulina Pruss
    Bartosz Zawadzki
    Mikołaj Winiarski
    Marcelina Zieleniewicz
  53. Szkoła Podstawowa nr 73 w Warszawie:
    Weronika Zelman
    Kacper Dobrski
    Klaudia Rudzeńska
    Joanna Krawczyk
  54. Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku:
    Angelika Mielniczek
  55. Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmnie:
    Maciej Zając
    Mateusz Siejo
    Oliwia Giza
    Sebastian Dobek
    Natalia Lewkowicz
    Greta Holy
    Kacper Jędruszczak
    Oktawian Sokołowski
    Maciej Ciukaj
    Aleksandra Sawa
    Helena Karczmarska
    Konrad Korzeniowski
    Monika Adamczyk
    Marcelina Szmagalska
    Julia Pieczykolan
    Martyna Barańska
    Katarzyna Nikodem
    Gabriela Sadlak
  56. Szkoła Podstawowa w Zalesiu:
    Magdalena Jaśkiewicz
    Amelia Bocianowska
  57. Zespół Szkół Podstawowych w Bystrzycy Starej:
    Kinga Wlaszczyk
    Renata Psujek
    Adrian Skobieś
    Monika Krzyżak
    Paulina Mikuła
    Patrycja Golan
  58. Szkoła Podstawowa nr 3 w Tychach:
    Julia Brudny
    Julia Romanowska
    Marcelina Skrzypek
    Angelia Friedrich
    Natalia Wróbel
  59. Szkoła Podstawowa im.K. Makuszyńskiego w Woli Książęcej:
    Joanna Statucka
  60. Młodzieżowy Dom Kultury w Tychach:
    Karolina Żelezny
    Justyna Wawszczyk
    Ala Czarnota
    Michelle Horst
    Marta Kubacka
    Zuzia Roguska
    Paulina Wiatr
    Paweł Niemiec
  61. Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku:
    Katarzyna Wiśniewska
    Wiktoria Klimas
    Kacper Cichowski
    Piotr Drabik
    Emilia Czupa
    Zofia Czupa
    Julia Uzarek
  62. Szkoła Podstawowa nr 7 w Poznaniu:
    Aleksandra Stróżyk
    Sonia Sroczyńska
    Agata Ograbisz
    Kinga Szymańska
    Aleksandra Surdziel
    Joanna Grzybowska
    Ola Górska
  63. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Hipolita Cegielskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Poznaniu:
    Daria Tomaszewska
    Kacper Kaczmarek
    Aleksandra Bednarek
    Magdalena Ferster
    Malgorzata Ockert
    Krzysztof Piotrowski
    Adrian Madajewski
    Agata Masztalerz
    Katarzyna Pierzyńska
  64. Zespól Szkół im. A. Mickiewicza w Lubiniu:
    Magdalena Marcinkowska
  65. Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przyborowie:
    Jagoda Elsner
    Adrianna Stanisławska
  66. Publiczne Gimnazjum SPSK w Częstochowie:
    Rafał Tomczak
  67. Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół w Miłkowicach:
    Beata Dobrowolska
  68. Szkoła Podstawowa nr 7 w Lublinie:
    Julia Łobko
    Alicja Drozd
    Mateusz Piasecki
    Magdalena wieczorkowska
    Weronika Goldman
    Justyna Wołos
  69. Szkoła Podstawowa nr 3 w Wolsztynie:
    Adrianna Prządka
  70. Zespół Szkół we Wrzosowej:
    Anna Bednarek
  71. Gimnazjum Publiczne nr 1im. M.Kopernika w Grodkowie:
    Justyna Pożurek
    Karolina Płotnicka
    Joanna Abramczyk
    Marlena Białowas
    Wojciech Serafin
    Michał Zając
    Justyna Lesik
    Kamila Kleszno
    Dominika Smolińska
    Adam Szczepaniec
    Daniel Kałat
    Karolina Kilian
    Agnieszka Szczepańczyk
    Paulina Srebniak
    Maciej Pietruńko
    Angelika Grabowska
  72. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Chwalibogowie:
    Natalia Kosmala
    Monika Dolata
    Joanna Szaroleta
    Angelika Dudar
    Katarzyna Bosacka
  73. Publiczne Gimnazjum im B. Śliwińskiego w Poniecu:
    Afrodyta Prawucka
    Damian Sikora
  74. Szkoła Podstawowa nr 90 w Poznaniu:
    Zuzanna Cofta
    Angelika Czaińska
    Anna Englert
    Olga Roszyk
    Jacek Szkudlarek
    Agata Pruss
    Marika Kaczmarek
    Weronika Witkowska
    Agata Pewińska
    Jędrzej Łuczak
    Jolanta Blige
    Izabela Kegel
    Bartosz Górecki
    Greta Hładki
    Marianna Woda
    Szymon Andrzejewski
    Maria Szmulczewska
    Kacper Pędziński
    Zuzanna Lis
    Agata Rejmenciak
    Pamela Przybył
    Agata Zaremba
    Zuzanna Łuczak
    Maria Nowik
    Kacper Watkowski
    Martyna Koperska
    Mateusz Jedliński
    Oliwia Kucybała
  75. Gimnazjum Publiczne im. Ireny Sendler w Łamkach:
    Marlena Mielcarek
    Katarzyna Pawlicka
    Magdalena Tarnowska
    Magdalena Płonka
    Natalia Pawlak
  76. Szkoła Podstawowa w Janikowie:
    Monika Pluta
  77. Szkoła Podstawowa im. J. Jóźwiaka w Koziegłowach:
    Andżelika Nowaczyk
    Milena Szacowna
    Martyna Cezak

Copyright © Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy — Wszystkie prawa zastrzeżone
Szata graficzna: Kamila Wągrowska & Wojciech Kujawa
Naszą stronę odwiedziło już 9250 gości.

Ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 2010-09-02 13:29:15