Laureaci konkursu 2009/2010 "Zwyczaje, obrzędy i tradycje w Polsce"

Zwycięzca konkursu “Zwyczaje, obrzędy i tradycje w Polsce”:

 
MAGDALENA WIECZORKOWSKA -
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W LUBLINIE
 
II miejsce zajęli:
 
JAGODA ELSNER
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przyborowie
 
MAGDALENA TARNOWSKA
Gimnazjum Publiczne im. Ireny Sendler w Łamkach
 
III miejsce zajęli:
 
KAROL DOMINICZAK
Szkoła Podstawowa nr 3 w Gnieźnie
 
MAGDALENA PŁONKA
Gimnazjum im. Ireny Sendler w Łamkach
 
JULIA ŁOBKO
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Ks. Jana Twardowskiego w Lublinie
 
Wyróżnienia otrzymali:
  1. Alicja Drozd - Szkoła Podstawowa nr 7 w Lublinie
  2. Mateusz Piasecki – Szkoła Podstawowa nr 7 w Lublinie
  3. Weronika Goldman - Szkoła Podstawowa nr 7 w Lublinie
  4. Kamila Artyszko – Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie
  5. Adrian Włodek - Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie
  6. Dorota Szmyt – Szkoła Podstawowa w Broczynie
  7. Monika Dolata - Samorządowa Szkoła Podstawowa w Chwalibogowie
  8. Joanna Szaroleta - Samorządowa Szkoła Podstawowa w Chwalibogowie
  9. Milena Szacowna - Szkoła Podstawowa im. J. Jóźwiaka w Koziegłowach
  10. Małgorzata Antczak - Szkoła Podstawowa nr 137 w Łodzi
  11. Mikołaj Maciejewski - Szkoła Podstawowa w Buczu
  12. Dawid Piotrowski – Szkoła Podstawowa w Buczu
  13. Anna Bednarek - Zespół Szkół we Wrzosowej
  14. Emilia Konopko - Centrum Spotkań Europirjskich ŚWIATOWID w Elblągu
  15. Natalia Konopko - Centrum Spotkań Europirjskich ŚWIATOWID w Elblągu
  16. Magdalena Skrzypczak - Gimnazjum nr 57 w Poznaniu
  17. Dominika Pera - Gimnazjum nr 57 w Poznaniu
  18. Marlena Mielcarek - Gimnazjum Publiczne im. Ireny Sendler w Łamkach
     
    Katarzyna Pawlicka - Gimnazjum Publiczne im. Ireny Sendler w Łamkach
  19. Magdalena Czepik - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza “Mały Dworek” w Łaszczynie
  20. Beata Dobrowolska - Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół w Miłkowicach
  21. Patrycja Dudzińska - Gimnazjum nr 3 im. I.Krasickiego w Skierniewicach
  22. Sylwia Surman - Gimnazjum nr 4 im. Polskich Noblistów w Gnieźnie
  23. Weronika Stochmal - Gimnazjum nr 4 im. Polskich Noblistów w Gnieźnie
  24. Kamila Kleszno - Gimnazjum Publiczne nr 1 im. M.Kopernika w Grodkowie
  25. Dawid Wasiołek - Zespół Placówek Specjalnych w Szerzawach

Copyright © Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy — Wszystkie prawa zastrzeżone
Szata graficzna: Kamila Wągrowska & Wojciech Kujawa
Naszą stronę odwiedziło już 9279 gości.

Ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 2010-10-01 12:14:49